Mintos on rahvusvaheline ühisrahastusplatvorm, mis võimaldab investoritel investeerida erinevatesse laenudesse, sealhulgas tarbimislaenudesse, väikeettevõtete laenudesse ja autolaenudesse. Platvorm pakub võimalust investeerida laenudesse erinevates riikides, sealhulgas Euroopas, Aafrikas, Aasias ja Ladina-Ameerikas.

Mintosi platvormil saavad laenuvõtjad taotleda laenu ja laenuandjad valida sobivaid investeerimisvõimalusi. Mintos pakub investoritele võimalust teenida intressitulu oma investeeringutelt, samuti võimalust hajutada oma investeeringuid erinevate laenutüüpide ja geograafiliste asukohtade vahel.

Mintosi teenused on saadaval investoritele üle kogu maailma. Ettevõtte teenused on suunatud nii eraisikutele kui ka institutsionaalsetele investoritele, kes soovivad investeerida laenudesse ja teenida intressitulu oma investeeringutelt.

Mintos on saavutanud populaarsuse oma lihtsuse, kiiruse ja paindlikkuse tõttu. Ettevõte on keskendunud oma teenuste pidevale täiustamisele ja laiendamisele, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust. Mintos on üks suuremaid ühisrahastusplatvorme Euroopas ja on võitnud mitmeid auhindu oma teenuste kvaliteedi eest.