Crowdestate on Eesti päritolu ühisrahastusplatvorm, mis pakub võimalust investeerida kinnisvarasse ja äriprojektidesse. Crowdestate platvormil saavad investorid otseselt investeerida erinevatesse projektidesse ja teenida intressitulu oma investeeringutelt.

Crowdestate’i teenused hõlmavad projekte, mis on suunatud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Kinnisvaraprojektid hõlmavad näiteks korterelamuid, hotelle ja kaubanduskeskusi. Äriprojektid hõlmavad erinevaid tööstusharusid, nagu näiteks tootmine, teenindus ja tervishoid.

Crowdestate’i teenused on kättesaadavad investoritele üle kogu maailma. Ettevõte pakub investoritele mitmeid võimalusi, sealhulgas üksikinvesteeringuid ja portfellihaldust. Investeerimisvõimalused on saadaval erinevates valuutades ja erineva riskitasemega.

Crowdestate on saavutanud populaarsuse oma lihtsuse, kiiruse ja paindlikkuse tõttu. Ettevõte on keskendunud oma teenuste pidevale täiustamisele ja laiendamisele, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust. Crowdestate on üks suuremaid ühisrahastusplatvorme Baltikumis ja on võitnud mitmeid auhindu oma teenuste kvaliteedi eest.