FundWise on Eesti päritolu investeerimisplatvorm, mis võimaldab investoritel investeerida erinevatesse investeerimisfondidesse. FundWise platvormil saavad investorid valida erinevate fondide vahel, mis hõlmavad erinevaid varaklasse, nagu aktsiad, võlakirjad ja kinnisvara.

FundWise pakub investoritele mitmeid investeerimisvõimalusi, sealhulgas portfellihaldusteenuseid ja automaatset investeerimist. Portfellihaldusteenus hõlmab professionaalset portfellihaldurit, kes valib ja haldab investorite portfelli vastavalt nende finantsolukorrale, investeerimisstrateegiatele ja riskitaluvusele. Automatiseeritud investeerimisvõimalus hõlmab aga investeerimise automatiseerimist vastavalt investorite seatud eelistustele.

FundWise platvorm on suunatud nii algajatele kui ka kogenud investoritele ning pakub mitmeid investeerimisvõimalusi. Platvormi kasutamine on lihtne ja investorid saavad alustada investeerimist väiksema summa eest.

FundWise on saavutanud populaarsuse oma lihtsuse, paindlikkuse ja madalate kulude tõttu. Ettevõte on keskendunud oma teenuste pidevale täiustamisele ja laiendamisele, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust. FundWise on üks suuremaid investeerimisplatvorme Eestis ja on võitnud mitmeid auhindu oma teenuste kvaliteedi eest.