Seedrs on Ühendkuningriigis asuv ühisrahastusplatvorm, mis võimaldab investoritel investeerida erinevatesse varaklassidesse, sealhulgas idufirmadesse ja väikestesse ettevõtetesse. Platvorm pakub võimalust investeerida nii aktsiatesse kui ka võlakirjadesse.

Seedrsi platvormil saavad ettevõtted luua oma profiili, esitada oma äriplaani ja taotleda rahastamist investoritelt. Investorid saavad uurida erinevaid ettevõtteid ja nende äriplaane ning valida sobivaid investeerimisvõimalusi. Seedrs pakub investoritele ka võimalust saada tagasimakseid investeeringutelt, kui ettevõte on edukas.

Seedrsi teenused on kättesaadavad mitmes erinevas riigis, sealhulgas Ühendkuningriigis, Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Ettevõtte teenused on suunatud nii investoritele kui ka ettevõtetele, kes soovivad rahastada oma äriplaane ja ideid.

Seedrs on saavutanud populaarsuse oma lihtsa kasutajaliidese, paindlikkuse ja madalate tasude tõttu. Ettevõte on keskendunud oma teenuste pidevale täiustamisele ja laiendamisele, et pakkuda investoritele ja ettevõtetele parimat võimalikku teenust.