Wisefund on Eesti päritolu ühisrahastusplatvorm, mis pakub võimalust investeerida ettevõtete laenudesse. Wisefund platvormil saavad investorid investeerida erinevatesse ettevõtetesse, mille rahastamiseks on vaja laenu.

Wisefund pakub investoritele võimalust teenida intressitulu oma investeeringutelt. Investeerimine Wisefundis toimub investeerimisprojektide kaudu, kus investorid saavad valida endale sobivad projektid ja panustada oma raha ettevõtete laenudesse. Wisefund pakub investoritele võimalust investeerida erinevatesse laenuprojektidesse erinevates valdkondades nagu kinnisvara, e-kaubandus ja erinevad teenused.

Wisefund pakub teenuseid investoritele üle maailma. Ettevõtte teenused on suunatud nii eraisikutele kui ka institutsionaalsetele investoritele. Wisefund on keskendunud oma teenuste pidevale täiustamisele ja laiendamisele, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust. Wisefund on üks kiiremini kasvavaid ühisrahastusplatvorme Eestis ja on võitnud mitmeid auhindu oma teenuste kvaliteedi eest.