FunderBeam on Eesti päritolu investeerimisplatvorm, mis võimaldab investoritel investeerida erinevatesse ettevõtetesse. Platvormil on võimalik investeerida nii varajase staadiumi idufirmadesse kui ka hilisematesse arengufaasidesse jõudnud ettevõtetesse.

FunderBeami platvormil saavad ettevõtted oma investeerimisvajadusi rahastada, pakkudes investoritele võimalust osta ettevõtte aktsiaid või võlakirju. FunderBeam toimib tehnoloogiliselt nutikalt, kasutades blokiahelal põhinevat tehnoloogiat, mis võimaldab investoritel osta ja müüa ettevõtteid üle maailma.

FunderBeamil on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle atraktiivseks investeerimisplatvormiks. Näiteks võimaldab FunderBeam investoritel teha investeeringuid erinevatesse ettevõtetesse väikeste summade eest, mis võimaldab väiksematel investoritel osaleda varajase staadiumi idufirmades ja muudes kasvavates ettevõtetes. Samuti pakub FunderBeam oma platvormil investeerimise automatiseerimist, mis võimaldab investoritel teha investeeringuid automaatselt vastavalt nende eelistustele ja seadetele.

FunderBeam on saavutanud populaarsuse oma tehnoloogilise nutikuse, paindlikkuse ja madalate kulude tõttu. Ettevõte on keskendunud oma teenuste pidevale täiustamisele ja laiendamisele, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust. FunderBeam on üks suuremaid investeerimisplatvorme Eestis ja on võitnud mitmeid auhindu oma teenuste kvaliteedi eest.