Moncera on Eesti finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub võimalust investeerida laenudesse. Platvorm võimaldab investoritel raha investeerida tarbimislaenudesse, väikeettevõtete laenudesse ja kinnisvaralaenudesse.

Moncera platvormil saavad laenuvõtjad taotleda laenu ja laenuandjad valida sobivaid investeerimisvõimalusi. Moncera pakub investoritele võimalust teenida intressitulu oma investeeringutelt, samuti võimalust hajutada oma investeeringuid erinevate laenutüüpide vahel.

Moncera teenused on saadaval investoritele üle kogu maailma. Ettevõtte teenused on suunatud nii eraisikutele kui ka institutsionaalsetele investoritele, kes soovivad investeerida laenudesse ja teenida intressitulu oma investeeringutelt.

Moncera on saavutanud populaarsuse oma lihtsuse, kiiruse ja paindlikkuse tõttu. Ettevõte on keskendunud oma teenuste pidevale täiustamisele ja laiendamisele, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust. Moncera on üks kiiremini kasvavaid ühisrahastusplatvorme Eestis ja on võitnud mitmeid auhindu oma teenuste kvaliteedi eest.